748 serwery klientów
80 kanały telewizyjne
76215 zarejestrowanych użytkowników
Wspracie dla YouTubera i Streamera

Zniżki i konkursy

Ponieważ nasz klient zyskuje dostęp do następujących trzech rabatów zawsze automatycznie, bez naszego pytania dla nich.

Rabaty lojalnościowe

Natychmiast po zamówieniu i zainstalowaniu serwera będzie odliczał 7-dniowego okresu, po którym automatycznie aktywuje rabat lojalnościowy. Następnie rozpoczyna się automatycznie zwiększyć zniżkę w wysokości 1% w ciągu 20 dni. Każdego dnia masz serwer tańsze i tańsze. Lojalność dyskontuje przystanki do 20%!

Rabat ilościowy

Po zamówieniu wystarczającą liczbę serwerów zostanie automatycznie aktywowana 5% rabatu na wszystkie zamówione serwery, które będą z każdym innym rozroście serwera do 30%! Procedura zniżki, wyraża się w punktach, i możliwe jest wykrycie go bezpośrednio do systemu. 1 punkt = 0,25 zł dziennie kredytów konsumpcyjnych. Zauważ, że niektóre gry są wyjątki, np. Minecraft. Konkretne wartości mogą być przeglądane w administracji. Aby osiągnąć rabaty należy zebrać 100 punktów.

Globalne zniżki

Raz na jakiś czas zdecydujemy się uznanie skargi - tzw globalne zniżkowe - wszyscy klienci będą mogli automatycznie uzyskać x% zniżki w niektórych lub we wszystkich aktywnych serwerów. Te zniżki i wstępne informacje o ich historii, można przeglądać bezpośrednio w systemie. Globalne zniżki dotyczą klientów długoterminowych dla serwerów i serwerów do nowych klientów.

Wszystkie informacje na temat rabatów ilościowych, - lojalności i globalnych - można oglądać bezpośrednio w administracji, wraz z ich aktualnym statusem.